Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi Tasarımı

Günümüz Web Tasarım Teknolojilerinde hızlı ve verimli web sitesi kurup yönetmek artık çok daha kolay. Büyük, orta ve küçük işletmelerde rahatlıkla kullanılabilen ekonomik hazır web tasarımlara web sitemizden takip edebilir talebiniz doğrultusunda kurulumlarını yapabiliriz.

Bakırköy Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Hazır Template sitemizden tema beğenip satın alabilirsiniz. Seçeceğiniz tasarımı dilerseniz hostumuza veya kendi serverinize kurabiliriz. Ve talebiniz doğrultusunda özelleştirmesinide yapabiliriz.

Hazır Web Sitesi Tasarımlarımız 899 TL'den satılmakta ve bu fiyata TASARIM + KURULUM + WEB HOSTING dahil olmaktadır.

Hazır Web Sitesi temalarını kimler kullanabilir ;

Hazır Web Sitesi Tasarımlarını Web Masterler, Web Teknolojilerine yakın olan Şirket Teknik Servis Elemanları, Branşı Web Tasarım olan öğrenciler kurabilir ve editleyerek müşterisine veya çalıştığı şirketin sahiplerine teslim edebilir.

Hazır Web Sitesi Temasını kurdurduktan sonra içerikleri yükleyebilirmisiniz ?

Web Tasarım Temasını kurdurduktan sonra içerikleri bize yükletebilirsiniz. Web Tasarım sayfamızda Temalar ve Full kurulum fiyatları sabit olmakla beraber 899 TL + Kdv'den yapılmaktadır.

Full Kurulum Hazır Web Sitesi Tasarımı içeriği nedir ?

Full Kurulum siteyi size anahtar teslim vermektir.

Kısaca ; Tasarım + Web Hosting + Hosting'e Kurulum + Özelleştirme Paket olarak yapılmaktadır.

Özelleştirmeden kısaca bahsetmek gerekirse ;

Sitenize ekleyeceğimiz resimleri, logonuzu ve yazılarınızı bize mail veya medya ( usb, cd vs ) yolu ile veriyorsunuz. Ve biz bu dökümanları seçtiğiniz tasarıma uyacak şekilde ayarlayıp yüklüyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile