Ödemiş Çiftliği

Bakırköy Bilişim'e Teşekkür ederim. Web sitem hem hızlı hemde verimli çalışıyor. Verdiği kurumsal desteği ile ödediğiniz parayı tam olarak hak ediyor.Bakırköy Bilişim'i sizede tavsiye ederim.
www.odemisciftligi.com - Ersin AYDIN

Arıcan Turizm

Serpil Yıldız
Firmanızın bize sağladığı bilişim hizmetlerinden son derece memnun kaldık. Sitenin tamamlanmasından sonraki zamanlarda da gösterdiğiniz sabır ve anlayışınız için teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz

Visma Danışmanlık

Bu tasarımdan bizde yaptırdık. Danışmanlık ve İnşaat firması olduğumuz için tasarım bize ve kurumsal yapımıza uygun göründü. Gerçekten Bakırköy Bilişim'in çalışması hızlı ve güvenli. Söyledikleri gün işlerini teslim ettiler. Bizde Bakırköy Bilişim'i tavsiye ederiz.

Baytek Servis

Tanıdık aracılığı ile tanıştığım Bakırköy Bilişim Yaptığı web sitesi tasarımı işlerimi arttırdı. Daha sonrasında çalıştığım dallarda birden fazla yaklaşık 15 tane site yaptırdım. Onlarında faydasını gördüm. Bakırköy Bilişimi sizede tavsiye ederim.

İstanbul Soğutma Servisi

Matbaacı referansı ile tanışmış olduğum Bakırköy Bilişim bizlere web dünyasının kapılarını açtı.Önce tereddütlerim vardı. İnternetten nasıl iş alırım ve nasıl para kazanırım temkinli yaklaşıyordum. Oktay Bey'in tavsiyelerine uydum sonuç mükemmel oldu. Soğutma sektöründe yapmış olduğum işlerde 15 taneden fazla site yaptırdım. Sizlerede tavsiye ederim. Bakırköy Bilişim işini iyi yapıyor.